Európai Unió - Európai Szociális Alap

Karrier

Érvényes vagyonőri iratokkal rendelkező vagyonőröket keresünk irodaház őrzési munkára Budapest IX. kerületébe.

Alapfokú számítógépes tudás szükséges (MS Office ismeretek).

Határozatlan idejű, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszonyba, piacképes bérezéssel. Munkaruha biztosítása, tervezhető havi jövedelem. Kulturált munkakörülmények, munkateljesítmény elismerése, törvényes kifizetések.

További információ: 06 30- 209-3223

Önéletrajzokat a karrier@pannonguard.hu címre kérjük megküldeni.

BIZTONSÁGTECHNIKAI PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖKÖT keresünk

Főbb feladatok:

  • Biztonságtechnikai állapotfelmérés, kockázatelemzés végzése.
  • A megbízó vagyonvédelmi igényeinek felmérése, kapcsolattartás, portfólió bővítés
  •  A lehetséges biztonságtechnikai kockázatok értékelése, javaslatok kidolgozása.
  •  Biztonságtechnikai rendszerek önálló tervezése és felügyelete

Elvárások:

  • Biztonságtechnikai mérnök, vagy villamosmérnök, vagy, elektro/elektrotechnikai mérnök végzettség
  • Elektronikus vagyonvédelmi- és távfelügyeleti rendszerek és tűzjelző berendezések ismerete
  •  B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Alkalmazó szintű számítógép/informatikai ismeret
  • Angol nyelv alapszintű ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Büntetlen előélet

Határozatlan idejű munkaviszony, kötetlen munkaidő. Versenyképes bérezés, kiemelt juttatások (céges gépkocsi, laptop, telefon)

Önéletrajzokat a karrier@pannonguard.hu címre kérjük megküldeni.

Vagyonőri jelentkezési lap letöltése

Adatvédelmi tájékoztató munkára jelentkezők adataival kapcsolatos adatkezelésről

Karrier lehetőségekkel kapcsolatos felvilágosítás

Józsa Zsolt

HR és képzési vezető

E-mail: jozsa.zsolt@pannonguard.hu

Telefon: 06-30/347-3187