Európai Unió - Európai Szociális Alap

Karrier

Debrecen, ipari parkjában található objektum őrzéséhez keresünk érvényes vagyonőri iratokkal rendelkező, jó fizikai állapotú, alapszintű számítógép-kezelési gyakorlattal rendelkező, munkájára igényes, azt felelősséggel elvégezni képes vagyonőröket, bejelentett, törvényes foglalkoztatással és kifizetéssel, 12 órás munkarendben, akár azonnali kezdéssel.

Hosszútávú munkalehetőséget és biztos, tervezhető jövedelmet biztosítunk törvényes foglalkoztatás keretében! Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség biztosított.

Előnyt jelenthet: debreceni lakóhely, vagyonvédelmi területen szerzett szakmai gyakorlat, valamint az angol, vagy német nyelvismeret

Juttatások: beosztástól függően br. 255.000 - 348.842, -Ft között

Szombathelyi, ipari objektum őrzéséhez keresünk érvényes vagyonőri iratokkal rendelkező, jó fizikai állapotú, alapszintű számítógép-kezelési gyakorlattal rendelkező, ápolt, önmagára és munkájára igényes, azt felelősséggel elvégezni képes női és férfi vagyonőröket, bejelentett, törvényes foglalkoztatással és kifizetéssel, 12 órás munkarendben, akár azonnali kezdéssel.

Hosszútávú munkalehetőséget és biztos, tervezhető jövedelmet biztosítunk jogszerű foglalkoztatás keretében! Szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége biztosított.

Előnyt jelent: szombathelyi lakóhely, vagyonvédelmi területen szerzett szakmai gyakorlat, tűzjelzőrendszerek kezelésében szerzett jártasság, valamint továbbképzésben való részvételi hajlandóság

Juttatások: beosztástól függően br. 280.000 - 350.000, -Ft között.

Társaságunk személyszállítási ágazatába keresünk érvényes iratokkal és jogosultságokkal rendelkező autóbuszvezetőt teljes munkaidős foglalkoztatással, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Azok jelentkezését is várjuk. akik a foglalkoztatási feltételeknek megfelelnek és alkalmi jelleggel tudnak bekapcsolódni a személyszállítási tevékenységbe.

Elvárások: PÁV II. vizsga, 2. csoport eü. alkalmasság, Autóbuszvezetői GKI, Tachográf kártya, D kategóriás vezetői engedély, autóbuszvezetési gyakorlat

Előnyt jelent az elbírálásnál: debreceni lakóhely, idegen nyelvismeret, valamint személygépkocsis személyszállító vizsga

Takarítási szolgáltatási területünkre keresünk gyakorlattal rendelkező TAKARÍTÁSI ÁGAZATVEZETŐT/CSOPORTVEZETŐT teljes munkaidős, törvényes foglalkoztatással.

Elvárás: takarítási területen vezetői szinten szerzett tapasztalat, saját gépjármű, érvényes vezetői engedély, legalább középfokú végzettség, tisztítás-technológiai szakmunkás képesítés, vagy egyéb releváns szakmai jellegű végzettség, kiváló szervezőképesség és problémamegoldás, megbízható, felelősségteljes, igényes munkavégzés, tárgyalóképes kommunikáció, ismerje a takarítógépek, eszközök használatát, legyen tisztában a tisztítószerek használatára vonatkozó speciális követelményekkel, számítástechnikai alapismeretek, erkölcsi feddhetetlenség

Előnyt jelent: takarítás területén szerzett min. 3 éves tapasztalat, tisztítás-technológiai szolgáltatásvezető képesítés, szolgáltatási területen szerzett munkaszervezési, illetve irányítói gyakorlat, debreceni lakóhely

Főbb feladatok: különböző munkaterületeken végzett takarítás ellenőrzése, munkavállalók feladatainak, munkaidő-beosztásának tervezése, szervezése, kapcsolattartás a megbízókkal, beszállítókkal, árajánlatkészítés, anyagszükséglet, anyagfelhasználás kiszámítása, takarítószer és takarító eszköz beszerzése, munkatársak képzése, szakmai továbbképzése, szükség esetén, takarításban való részvétel

Önéletrajzokat minden állás esetében a karrier@pannonguard.hu email címre várjuk!

Vagyonőri jelentkezési lap letöltése

Adatvédelmi tájékoztató munkára jelentkezők adataival kapcsolatos adatkezelésről

Karrier lehetőségekkel kapcsolatos felvilágosítás

Józsa Zsolt

HR és képzési vezető

E-mail: jozsa.zsolt@pannonguard.hu

Telefon: 06-30/347-3187