Karrier

Érvényes vagyonőri iratokkal és fegyvervizsgával rendelkező vagyonőröket keresünk banki őrzési munkára Debrecenbe, Hajdúszoboszlóra, Veresegyházára és Gödöllőre, pénzintézet fegyveres őrzésére.

Önéletrajzokat a karrier@pannonguard.hu címre kérjük megküldeni.

Határozatlan idejű, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszonyba, piacképes bérezéssel. Munkaruha biztosítása, tervezhető havi jövedelem, munkába járás térítése. Kulturált munkakörülmények, munkateljesítmény elismerése, törvényes kifizetések.

További felvilágosítás:

- Gödöllő és Veresegyháza: 06 30/824 7165

- Debrecen és Hajdúszoboszló: 06 30/219 0090

BIZTONSÁGTECHNIKAI PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖKÖT keresünk

Főbb feladatok:

  • Biztonságtechnikai állapotfelmérés, kockázatelemzés végzése.
  • A megbízó vagyonvédelmi igényeinek felmérése, kapcsolattartás, portfólió bővítés
  •  A lehetséges biztonságtechnikai kockázatok értékelése, javaslatok kidolgozása.
  •  Biztonságtechnikai rendszerek önálló tervezése és felügyelete

Elvárások:

  • Biztonságtechnikai mérnök, vagy villamosmérnök, vagy, elektro/elektrotechnikai mérnök végzettség
  • Elektronikus vagyonvédelmi- és távfelügyeleti rendszerek és tűzjelző berendezések ismerete
  •  B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Alkalmazó szintű számítógép/informatikai ismeret
  • Angol nyelv alapszintű ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Büntetlen előélet

Határozatlan idejű munkaviszony, kötetlen munkaidő. Versenyképes bérezés, kiemelt juttatások (céges gépkocsi, laptop, telefon)

Önéletrajzokat a karrier@pannonguard.hu címre kérjük megküldeni.

Vagyonőri jelentkezési lap letöltése

Karrier lehetőségekkel kapcsolatos felvilágosítás

Józsa Zsolt

HR és képzési vezető

E-mail: jozsa.zsolt@pannonguard.hu

Telefon: 06-30/347-3187